رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

پست های پیشنهاد شده

spacer.png

*کربنات کلسیم خوراک دام* با نام سنگ آهک یا صدف معدنی هم شناخته می شود و مهمترین منبع تامین کلسیم مورد نیاز دام است که در گاوداری ها مورد استفاده قرار می گیرد. بدن تمام موجودات زنده از کلسیم ساخته شده و این ماده باید از طرق مختلف نظیر غذا یا دارو وارد بدن دام شود. بهترین روش تامین کلسیم مورد نیاز در گاوداری ها و یا مراکز پرورش دام ، استفاده از *کربنات کلسیم* خوراک دام در جیره غذایی می باشد. این ماده حاوی مقادیر کافی کلسیم قابل جذب برای بدن حیوانات است.

کربنات کلسیم دامی با فرمول CaCO_3 از معادن سنگ آهک برداشت شده و پس از انجام فراوری در اختیار دامداری ها قرار می گیرد. کربنات کلسیم را باید از کارخانجات معتبر تهیه نمود زیرا کیفیت آن از اهمیت زیادی برخوردار است.
البته کربنات کلسیم خوراکی را علاوه بر مصرف در گاوداری ها و تغذیه گوسفند و بز ، همچنین می توان در جیره غذایی مرغداری و طیور و نیز آیزیان هم قرار داد.


      ویژگی‌ های کربنات کلسیم خوراک دام چیست

کربنات کلسیم که در جیره دام مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای مشخصاتی باشد از جمله اینکه دانه بندی پودری و ریز داشته باشد. همچنین فاقد هر گونه مواد سمی و فلزات سنگین بوده و از نوع کربنات کلسیم دولومیتی که حاوی منیزیم است نباشد. کربنات کلسیم دامی معمولا دارای خلوص کلسیمی 36 تا  38 درصد است و می توان آن را به صورت پوری و یا گرانوله در خوراک دام در گاوداری ها و مراکز پرورش گوسفند و بز مورد مصرف قرار داد.

spacer.png


      مزایای کربنات کلسیم خوراک دام

  * افزایش مقدار و بهبود کیفیت شیر دام
  * افزایش نرخ رشد گله و بهبود سطح سلامت
  * جلوگیری از پوکی استخوان و بیماری های اسکلتی
  * افزایش کیفیت عملکرد آنزیمی و هرمونی بدن گاو و سایر دام ها
  * جلوگیری از بیماری های سیستم عصبی نظیر اسپاسم عضلانی


    فروش کربنات کلسیم خوراک دام

کارخانه تولید کربنات کلسیم آذرین پودر الماس همدان ، سابقه طولانی در تامین نیاز گاوداری ها و پرورش دهندگان دام و طیور داشته و گربنات کلسیم مخصوص تغذیه دام و طیور را تولید می نماید. به منظور آگاهی از قیمت کربنات کلسیم دامی و یا خرید این محصول با ما تماس حاصل نمایید.

سخن پایانی

تولید و فروش کربنات کلسیم درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید محصول، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید کربنات کلسیم و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...