رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

قیمت و لیست قیمت کربنات کلسیم به صورت کیلویی و تنی


admin
 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

قیمت و لیست قیمت کربنات کلسیم به صورت کیلویی و تنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت کربنات کلسیم را به صورت لحظه ای می توانید از طریق سایت پیگیری نمایید.

کربنات کلسیم یک ترکیب شیمیایی با فرمول CaCo۳ است. این ماده رایج در سنگها به عنوان مواد معدنی کلسیت و آراگونیت است که بیشتر به عنوان سنگ آهک ، که یک نوع سنگ رسوبی است که عمدتا از کلسیت تشکیل شده است، در طبیعت یافت می شود. کربنات کلسیم جزء اصلی مرواریدها و پوسته های موجودات دریایی ، حلزونها و تخم های پرندگان و خزندگان است.

کربنات کلسیم در مقیاس معدنی به صورت تنی فروخته می شود و قیمت هر کیلو کربنات کلسیم بسته به شرایط بازار تغییر می کند. اما کربنات کلسیم رسوبی که در صورت ریزدانه بودن به صورت کربنات کلسیم میکرونیزه نام برده می شود برای کاربردهای آزمایشگاهی به صورت کیلویی فروخته می شود. قیمت هر کیلو کربنات کلسیم بسته به نوع دانه بندی و کیفیت و خلوص آن می تواند تا به ۱۰۰ دلار هم برسد.

۲ راه سریع برای اطلاع از قیمت هر کیلو کربنات کلسیم

این شرکت با شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور برای فروش کربنات کلسیم رسوبی اقدام می کند. قیمت و لیست قیمت کربنات کلسیم به صورت کیلویی و تنی بسته به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور تغییر می کند. تیم تخصصی ما به صورت روزانه قیمت هر کیلو کربنات کلسیم را به روزرسانی می کنند. برای دریافت قیمت کلسیم کربنات به صورت لحظه ای دو راه پیشنهاد می شود.

راه اول تماس با کارشناسان فروش این شرکت برای قیمت هر کیلو کربنات کلسیم

برای اطلاع از قیمت هر کیلو کربنات کلسیم، شرایط فروش و حمل و نقل کربنات کلسیم مورد نظر خود می توانید به سادگی با کارشناسان ما تماس بگیرید و قیمت روزانه کربنات کلسیم مطلع شوید.

راه دوم بررسی آنلاین هر کیلو کربنات کلسیم

برای اطلاع از قیمت هر کیلو کربنات کلسیم به صورت آنلاین و خرید آنلاین کربنات کلسیم به لینک زیر مراجعه کنید.

spacer.png

قیمت هر تن کربنات کلسیم

کربنات کلسیم به دو صورت کربنات کلسیم معدنی و رسوبی به فروش می رسد. حداقل میزان فروش کربنات کلسیم یک تن است و مقادیر کمتر از یک تن به صورت خاص به فروش می رسد. قیمت و لیست قیمت کربنات کلسیم به صورت کیلویی و تنی بسته به میزان خلوص، میزان سفیدی و نوع مش دارد. هر چه مش ها ریز تر باشد قیمت هر تن کربنات کلسیم بیشتر می شود. هر چه خلوص و سفیدی کربنات کلسیم بیشتر باشد، قیمت کربنات کلسیم بیشتر می شود.

بررسی قیمت هر تن کربنات کلسیم

این شرکت با شبکه گسترده توزیع و تولید کربنات کلسیم معدنی و رسوبی، آمادگی کامل برای همکاری با تمامی تولیدکنندگان و صنایع برای تامین نیازهای کربنات کلسیم آن ها را دارد. قیمت هر تن کربنات کلسیم بسته به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور دارد. ولی به شما اطمینان میدهیم  که در هر زمان و شرایط نیاز های شما در حوزه ماده کربنات کلسیم را تامین نماییم.

برای اطلاع از آخرین قیمت هر تن کربنات کلسیم و نحوه دریافت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید. لیست قیمت کربنات کلسیم هر روزه در وب سایت به هنگام می شود. برای اطلاع از آخرین قیمت هر تن کربنات کلسیم به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت کربنات کلسیم و سفارش کربنات کلسیم

نحوه سفارش کربنات کلسیم باید به گونه ای باشد که وسایل حمل و نقل برای کربنات کلسیم با حداکثر ظرفیت استفاده شود. لذا توصیه می شود برای این که هزینه تمام شده هر تن کربنات کلسیم در محل تحویل کمتر شود، حداقل میزان سفارش ۴ تن باشد. این شرکت با شبکه گسترده در خصوص فروش و توزیع کربنات کلسیم نیاز های شما در خصوص کربنات کلسیم را برطرف می کند.

همان طور که اشاره شد، نوع مش بندی در قیمت تمام شده کربنات کلسیم بسیار موثر است. انواع مش های موجود در فروش و خرید کربنات کلسیم به صورت زیر است.

این شرکت به عنوان یکی از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان اصلی کربنات کلسیم در ایران است. این گروه آمادگی کافی برای تامین نیاز های شما در حوزه های مختلف در خصوص کربنات کلسیم دارد. برای اطلاع از شرایط ارسال و نحوه پرداخت هزینه سفارش با کارشناسان ما تماس بگرید. برای اطلاع از آخرین قیمت کربنات کلسیم و لیست قیمت کربنات کلسیم به لینک زیر مراجعه کنید.

spacer.png

انواع کربنات کلسیم

کربنات کلسیم یک ترکیب شیمیایی با فرمول CaCo۳ است. این ماده رایج در سنگها به عنوان مواد معدنی کلسیت و آراگونیت است که بیشتر به عنوان سنگ آهک ، که یک نوع سنگ رسوبی است که عمدتا از کلسیت تشکیل شده است، در طبیعت یافت می شود. کربنات کلسیم جزء اصلی مرواریدها و پوسته های موجودات دریایی ، حلزونها و تخم های پرندگان و خزندگان است. قیمت کربنات کلسیم بسته به نوع و کاربرد استفاده از ان می تواند متفاوت باشد.

کربنات کلسیم از خصوصیات معمولی سایر کربناتها برخوردار است. از جمله مهمترین این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با اسیدها (هیدروژن آزاد) واکنش نشان می دهد و دی اکسید کربن را آزاد می کند. (از نظر فنی ، اسید کربنیک ، اما به سرعت در CO۲ و H۲O تجزیه می شود و به صورت آزاد در آب یافت نمی شود):

CaCO۳ + ۲ H+ → Ca۲+ + CO۲ + H۲O

  • با گرم کردن کربنات کلسیم با دمای بیش از ۸۴۰ درجه، یک واکنش حرارتی ایجاد می شود که باعث آزاد شدن گاز دی اکسید کربن CO۲ و اکسید کلسیم CaO یا همان quicklime می شود. مقدار انرژی آزاد شده از این واکنش برابر با ۸۴۰ کیلوژول بر هر مول خواهد بود. نمایش این واکنش به صورت زیر است:

CaCO۳ حرارت + → CaO + CO۲

کربنات کلسیم با آب اشباع شده با دی اکسید کربن واکنش نشان می دهد تا بی کربنات کلسیم محلول را تشکیل دهد. این واکنش به صورت زیر انجام می شود.

CaCO۳ + CO۲ + H۲O → Ca (HCO۳)۲

این واکنش در فرسایش سنگ کربنات ، تشکیل حفره ها حائز اهمیت است و در بسیاری از مناطق به آبی منجر می شود که به آب سخت مشهور است. یکی از تهدیدات آثار باستانی در محیط باز، این فرسایش است که در بلند مدت می توان اثرات جبران ناپذیری بر آثار باستانی بگذارد.

تولید کربنات کلسیم

بخش عمده ای از کربنات کلسیم مورد استفاده در صنعت با استخراج از معادن بدست می آید. برای کربنات کلسیم خالص (مانند مواد غذایی یا دارویی)، می توان از یک منبع خالص معادن (معمولاً مرمر) استفاده کرد.

از طرف دیگر می توان را از انجام واکنش های شیمیایی تهیه کرد. برای این منظور، آب را به هیدروکسید کلسیم با فرمول CaO اضافه می شود و سپس گاز دی اکسید کربن با فرمول CO۲ از این محلول عبور داده می شود تا کربنات کلسیم مورد نظر را رسوب کند. در این صنعت به کربنات کلسیمی که از این روش تولید می شود، کربنات کلسیم رسوب شده یا Precipitated Calcium Carbonate یا PCC گفته می شود.

CaO + H۲O → Ca(OH)۲

Ca(OH)۲ + CO۲ → CaCO۳↓ + H۲O

کربنات کلسیم به دو صورت  کربنات کلسیم معدنی (GCC) و کربنات کلسیم رسوبی یا تولیدی یا پخته (PCC) تهیه می شود که به صورت زیر تعریف می شوند.

کربنات کلسیم معدنی

کربنات کلسیم معدنی یا Ground Calcium Carbonate یا GCC به دلیل درخشندگی و خلوص بالای آنها با خورد کردن کانی های کربنات کلسیم و یا سنگ آهک یا سنگ مرمر تولید می شود.

کربنات کلسیم رسوبی

کربنات کلسیم رسوبی یا Precipitated Calcium Carbonate یا PCC با فرمول CaCO۳ است که توسط واکنش های شیمیایی تولید می شود و این فرایند به عنوان فرایند کربن سازی شناخته می شود. معمولا قیمت کربنات کلسیم رسوبی بیشتر از قیمت کربنات کلسیم معدنی است.

برای مقایسه کربنات کلسیم معدنی و کربنات کلسیم رسوبی می توانید به اینجا مراجعه کنید.

لیست قیمت کربنات کلسیم

لیست قیمت کربنات کلسیم بسته به شرایط اقتصادی و سیاسی کشور دارد که با توجه به شرایط کشور هر روزه تغییر می کند. این شرکت با راه اندازی نخستین وب سایت فروش آنلاین کربنات کلسیم، امکان ارایه لیست قیمت کربنات کلسیم در هر ساعت از شبانه روز را برای شما فراهم کرده است. این شرکت با شبکه گسترده فروش کربنات کلسیم در سراسر کشور این امکان را به صنایع تولیدی می دهد که بالاترین کیفیت کربنات کلسیم را بهترین قیمت تهیه کنند.

برای اطلاع از لیست قیمت کربنات کلسیم و شرایط ارسال با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای اطلاع از آخرین لیست قیمت کربنات کلسیم به لینک زیر مراجعه کنید.

spacer.png

کاربردهای کربنات کلسیم رسوبی با کیفیت

به طور کلی کربنات کلسیم با فرمول شیمیایی  caco۳ به یک ماده معدنی فوق العاده کاربردی و استثنایی برای بشر است که به صورت طبیعی از معادن مختلف استخراج می گردد. این ماده که بیش از ۴ درصد از پوسته زمین را به خود اختصاص داده به نام های دیگری همچون سنگ آهک، کربنات فرنگی، آراگونیت و سنگ مرمر نیز شناخته می شود.

کاربردهای کربنات کلسیم رسوبی با کیفیت بالا در صنعت دارو و خوراکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برای این منظور استفاده از کربنات کلسیم های معدنی توصیه نمی شود و از کربنات کلسیم رسوبی یا پخته در این زمینه توصیه می شود. قیمت این نوع کربنات کلسیم هم به نسبت کربنات کلسیم معدنی گران تر است. با ما تماس بگیرید.

سخن پایانی

تولید و فروش کربنات کلسیم درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید محصول، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید کربنات کلسیم و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...