رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

منطقه ویژه اقتصادی پارسیان 3 گواهی بین المللی معتبر IMS دریافت کرد


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

spacer.png
 
گامی در جهت شناسنامه دار شدن بندر پارسیان در کلاس جهانی؛

منطقه ویژه اقتصادی پارسیان 3 گواهی بین المللی معتبر IMS دریافت کرد

منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گواهینامه های سه گانه بین المللی IMS سیستم مدیریت کیفیت، مدیریت زیست محیطی و ایمنی و بهداشت حرفه ای از شرکت بین المللی و معتبر “IMQ”ایتالیا دریافت کرد. این گواهینامه ها، گامی در جهت شناسنامه دار شدن بندر پارسیان، بین بنادر بزرگ جهان است.
 

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، پس از ارزیابی ها و ممیزی های صورت گرفته، گواهینامه های سه گانه بین المللی IMS شامل: سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، مدیریت زیست محیطی ISO14001 و ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO45001 از شرکت بین المللی و معتبر « IMQ» ایتالیا صادر شد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی اجرا و استقرار سیستم های مدیریتی، تعیین خط مشی مدیریت یکپارچه و ابلاغ آن به تمامی واحدها، تعیین روش اجرایی، شناسنامه شغلی، شناسنامه فرایندها، شناسایی و ارزیابی ریسک فرایندها و... از جمله اقدامات انجام شده برای کسب این گواهینامه ها بوده است.
یکی از مهمترین کاربردهای استقرار این سیستم‌ها و ریجستری گواهینامه ها، علاوه بر استانداردسازی داخلی و بهبود مدیریت، شناسنامه دار شدن منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در "کلاس جهانی" و مطرح شدن بندر پارسیان در بین بنادر بزرگ جهان است.

منبع

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...