رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

آگهی فراخوان "خرید و تحویل 15،000 تن آهک کلوخه ای فله ای" طلای زرشوران


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

spacer.png
 
شرکت طلای زرشوران " آگهی فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله‌ای همراه با ارزیابی کیفی خرید و تحویل 15،000 (پانزده هزار) تن آهک کلوخه ای فله ای با دانه‌بندی 5 تا 8 سانتیمتر" را به فراخوان گذاشت.
 

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، از اشخاصی که تمایل به شرکت در این مناقصه را دارند دعوت به عمل می‌آید، جهت دریافت اسناد مناقصه مربوطه از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به نشانی www.setadiran.ir از تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان وقت اداری (ساعت ۱۶) 27 شهریور امسال مراجعه کنند.

متقاضیان پیشنهاد‌های خود را باید حداکثر تا پایان وقت اداری 10 مهرماه سال جاری در سامانه تدارکات الکترونیک به نشانی www.setadiran.ir بارگذاری کنند.
زمان بازگشایی پاکت ارزیابی کیفی این مناقصه ساعت 8.30 روز دوشنبه 11 مهرماه خواهد بود.

 
 

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...