رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

امضای تفاهم نامه همکاری با اتاق بازرگانی مغولستان


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

مدیر اقتصادی ایمپاسکو خبر داد:

امضای تفاهم نامه همکاری با اتاق بازرگانی مغولستان

تفاهم نامه همکاری میان شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و اتاق بازرگانی مغولستان با محوریت مواردی ازجمله اکتشاف، خرید و فروش مواد معدنی، بهره برداری معادن شد.
امضای تفاهم نامه همکاری با اتاق بازرگانی مغولستان

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، محمدرضا کریمی مدیر اقتصادی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو)، با بیان این خبر گفت: اکتشاف، تجهیز و بهره برداری معدن و فرآوری و ساخت صنایع مرتبط با آن در راستای بهره مندی از ذخایر معدنی هر دو کشور ایران و مغولستان، اجرای خدمات قراردادی، مشاوره ای و فنی – مهندسی، قرارداد مدیریت، اجرای فعالیت های تجاری و خدمات و تبادل تکنولوژی در زمینه معدن و صنایع معدنی در هر دو کشور از جمله محورهای ذکر شده در این تفاهم نامه است.

وی افزود: خرید و فروش مواد معدنی و اقدام در جهت صادرات و واردات آن با اولویت مواد مورد نیاز زنجیره فولاد ( گندله، آهن اسفنجی)، زغالسنگ، مس، طلا، لیتیوم و سرب و روی، سرمایه گذاری و عقد قرارداد در زمینه معدن و صنایع معدنی در هر دو کشور و اجرای فعالیت های پژوهشی و آموزشی از دیگر موارد مطرح شده در این تفاهم نامه است.

مدیر اقتصادی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اظهار داشت: معرفی محدوده های اکتشافی فلزی با اولویت مس، سنگ آهن، طلا، لیتیوم و سرب و روی توسط اتاق بازرگانی کشور مغولستان و انجام عملیات اکتشاف توسط ایمپاسکو و نیز ارائه خدمات تخصصی با هدف شناسایی و به کارگیری توان طرفین در زمینه اکتشاف، استخراج، فرآوری، طراحی مهندسی و ساخت مواد قطعات و تجهیزات صنعتی مورد استفاده در معادن از دیگر بخش های مطرح شده در تفاهم نامه مذکور است.

مدیر اقتصادی ایمپاسکو به نمایندگی از شرکت تهیه و تولید مواد معدنی در سفر هیات اعزامی جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی برادران؛ معاون صنایع عمومی وزارت صمت در کشور مغولستان حضور یافت.
منبع: روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران،

 
 

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...