رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

نخستین همایش ملی گوهرسنگ ایران توسط ایمیدرو برگزار می شود


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

نخستین همایش ملی گوهرسنگ ایران توسط ایمیدرو طی روزهای 12 و 13 شهریور در استان البرز برگزار می شود.
نخستین همایش ملی گوهرسنگ ایران توسط ایمیدرو برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، طرح توسعه صنعت گوهرسنگ(تحت پوشش ایمیدرو)، عهده دار برگزاری همایش است.
ارایه سیاست ها و چشم انداز این صنعت و هم چنین معرفی ظرفیت های کشور در حوزه گوهرسنگ ها؛ از اهداف برگزاری همایش است.
این گزارش می افزاید، آموزش‌های تخصصی تراش گوهر سنگ در ۳۱ استان کشور و انجام مطالعات اکتشافی گوهرسنگ ها را می توان از دیگر اقدامات توسعه ای این حوزه با راهبری ایمیدرو خواند.
نخستین همایش ملی گوهرسنگ ایران در محل مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان فنی و حرفه ای کشور واقع در شهر کرج طی دو روز شنبه و یکشنبه پیش رو ( 12 و 13 شهریور) برگزار می شود.

 
 

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...