رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

تفاهم نامه همکاری صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با بانک تجارت امضا شد


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

در نشستی با حضور محمدحسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا شد.

به گزارش شاتا؛ روز گذشته 29 شهریور 1401 تفاهم نامه همکاری فی‌مابین بانک تجارت و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با هدف افزایش تعامل‌ها در جهت رونق تولید، حمایت از صنایع کوچک امضا شد.

محمدحسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در این نشست گفت: در تلاش هستیم تا با همکاری بانک تجارت تامین مالی صنایع کوچک در کشور را تسهیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بانک تجارت، بانک تخصصی با گستردگی شعب در سراسر کشور به شمار می‌آید که در حوزه تامین مالی صنایع کوچک نقش بسیار ارزشمندی را ایفا می‌کند و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با صدور ضمانت‌نامه اعتباری می تواند نقش موثری در تسیهل تامین مالی این مشتریان ایفا کند.

هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت نیز افزود: تفاوت اساسی میان بانک تجارت با سایر بانک‌ها وجود دارد. مشتری اصلی بانک تجارت کسب و کارها هستند، به طوری که می‌توان گفت 70 درصد مشتریان بانک را کسب و کارها تشکیل دادند و تنها 10 تا 15 درصد مشتری شخصی بانک هستند.

وی افزود: بانک تجارت در کنار صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک می‌تواند تولید شغل و کارآفرینی انجام دهد و در قالب صدور ضمانت نامه یا در مسیر فرایند سرمایه‌گذاری و رسیدن به مرحله تولید پشتوانه‌ای برای حمایت از تولید باشد.

شایان ذکر است ضمانت‌نامه‌های اعتباری این صندوق تا مبلغ 50 میلیارد ریال و با هدف تامین کسری وثایق صنایع کوچک نزد بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری نقش بسیار مهمی در تسهیل تامین مالی این صنایع دارد.

 

منبع: روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک
آدرس کوتاه شده: http://www.shatanews.ir/s/mfacFsk   

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...