رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

حضور 94 درصد اتحادیه ها در انتخابات اتاق های صنفی سراسر کشور


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

معاون تجارت و خدمات وزارت صمت خبر داد:

حضور 94 درصد اتحادیه ها در انتخابات اتاق های صنفی سراسر کشور

معاون تجارت و خدمات وزارت صمت از حضور 94 درصد اتحادیه ها در انتخابات اتاق های صنفی سراسر کشور خبر داد و گفت: این مهم نشانگر موفقیت کامل و همکاری و حضور پرشور اصناف بوده است.

به گزارش شاتا، علیرضا شاه میرزایی گفت: از مجموع 209 انتخابات اتاق اصناف که در روزهای 27 و 28 شهریور ماه مقرر به برگزاری بوده است، انتخابات 202 اتاق اصناف، به حدنصاب برگزاری رسید.

معاون تجارت و خدمات وزارت صمت افزود: میانگین درصد مشارکت اتحادیه ها در این 209 انتخابات برگزار شده، 94 درصد بوده است که نشانگر موفقیت کامل و همکاری و حضور پرشور اصناف بوده است.

آدرس کوتاه شده: http://www.shatanews.ir/s/mfacFqf

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...