رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

صداوسیما| بیش از ۷۰ درصد خدمات وزارت صمت در سایت خدمت


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

صداوسیما| بیش از ۷۰ درصد خدمات وزارت صمت در سایت خدمت

مدیرکل دفتر فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت صمت گفت: بیش از ۷۰ درصد خدمات وزارت صمت در سایت خدمت وزارت صمت در دسترس فعالین اقتصادی قرار گرفته است.

به گزارش شاتا، محمد شیرازیان در گفتگو با صداوسیما گفت: بیش از ۷۰ درصد از فرآیند‌های اختصاصی وزارت صمت بصورت الکترونیکی و یکپارچه در پنجره واحد خدمات به آدرس http://khedmat.mimt.gov.ir/ در دسترس کاربران قرار گرفته ضمن اینکه با هماهنگی سازمان فناوری و اطلاعات سامانه جامع تجارت به پنجره واحد خدمات هوشمند متصل شده و درگاه اختصاصی فعالان اقتصادی که شامل تجارت داخلی و خارجی است آماده خدمت رسانی است.

مدیرکل دفتر فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت صمت با اشاره به تبصره هفت قانون بودجه امسال افزود: تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۱ مهلت اتصال سامانه‌ها به پنجره واحد خدمات داده شده به نحوی که حداقل یک سوم از خدمات اختصاصی دستگاه بصورت الکترونیکی یکپارچه شود؛ مجموعه وزارت صمت هم از سال گذشته قبل از قانون و اجرای آن پنجره واحد خدمات راه اندازی کرده است.

وی در خصوص سایر خدمات پرکاربرد وزارت صمت هم گفت: خدمات دیگر وزارت صمت اکثرا از جنس اعطای مجوز به برای فعالیت کسب و کار است که به واسطه درگاه ملی مجوز‌های کسب و کار متصل به پنجره واحد خدمات هوشمند است.

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...