رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

انتخابات اتاق اصناف خراسان جنوبی برگزار شد


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: انتخابات اتاق اصناف مرکز استان و اتاق اصناف 4 شهرستان دیگر همزمان با سراسر کشور امروز برگزار شد.

به گزارش شاتا، عباس جرجانی گفت: بر اساس ماده 36 قانون نظام صنفی و آئین نامه اجرایی آن، انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف امروز ۲۸ شهریور 1401 در شهرستان های بیرجند، قائنات، نهبندان، سرایان و بشرویه همزمان با سراسر کشور به صورت الکترونیکی برگزار شد.

جرجانی ادامه داد: انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان های طبس، فردوس و سربیشه نیز طی دو ماه آینده برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: در این دوره از انتخابات، 11 نفر داوطلب عضویت در هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان هستند که مطابق قانون و پس از رای گیری، ۵ نفر به عنوان عضو اصلی و ۲ نفر نیز به عنوان عضو علی البدل معرفی خواهند شد.

جرجانی خاطر نشان کرد: در این انتخابات صرفاً روسای اتحادیه های صنفی مجاز به شرکت بوده و دادن وکالت به سایرین جهت حضور در انتخابات و دادن رای ممنوع است.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه اطلاع رسانی در این خصوص از طریق جرائد، فضای مجازی، ارسال پیامک و ... صورت گرفته، از روسای اتحادیه های صنفی به جهت مشارکت فعال و حداکثری در این انتخابات قدردانی کرد.

#تولید_دانش‌بنیان_اشتغال‌آفرین
#صنعت_معدن_تجارت
#خراسان_جنوبی
#اتاق_اصناف
#انتخابات

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...