رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

فروسیلیس غرب پارس مهم‌ترین طرح صنعتی استان همدان در سال ۹۷


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

spacer.png

 

مهم‌ترین طرح صنعتی استان همدان در سال ۹۷ نیز فروسیلیس غرب پارس بوده که این طرح یک هزار و ۹۳۲ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و ۱۰۵ نفر اشتغال‌زایی داشته است. البته این طرح نیز از نوع توسعه‌ای بوده و در زمینه ساخت فلزات اساسی فعالیت دارد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، در سال ۹۷ در استان همدان در مجموع ۶۰۵ فقره جواز تاسیس صنعتی با ۳۵ هزار و ۸۵۳.۱ میلیارد ریال برای اشتغال‌زایی ۹ هزار و ۹۰۹ نفر صادر شده است همچنین در این سال ۷۹ پروانه بهره‌برداری در استان صادر شده که از این تعداد ۴۸ فقره پروانه بهره‌برداری ایجادی و ۳۱ فقره توسعه‌ای بوده است.

در این میان مهم‌ترین طرح صنعتی استان همدان در سال ۹۷ نیز فروسیلیس غرب پارس بوده که این طرح یک هزار و ۹۳۲ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و ۱۰۵ نفر اشتغال‌زایی داشته است. البته این طرح نیز از نوع توسعه‌ای بوده و در زمینه ساخت فلزات اساسی فعالیت دارد.

در سال ۹۶ نیز در استان همدان ۵۷۴ جواز تاسیس صنعتی صادر شده بود که قرار بود با سرمایه‌گذاری ۴۱ هزار و ۱۲۶.۸ میلیارد ریال برای ۱۰ هزار و ۶۹۶ نفر اشتغال‌زایی داشته باشد. با این حال در کل سال ۹۷ که عدد ۷۹ و در هشت ماهه امسال نیز فقط ۴۵ را نشان می‌دهد، متوجه می‌شویم که تعداد قابل توجهی از این جوازهای صادر شده به تولید نرسیده‌اند.

بر اساس گزارشی از ایسنا، از ۶۰۵ جواز تاسیس صادر شده طی سال ۹۷ در استان همدان، تنها ۷۹ جواز منجر به دریافت پروانه بهره‌برداری شده است.

http://www.felezatonline.ir/s/10918

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...