رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

امضای قرارداد سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس از امضای قرارداد سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری احداث کارخانه فرو آلیاژ و کورد وایر در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، حسن خلج تهرانی که به مناسبت هفته دولت سخن می گفت، افزود: قرارداد سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری در خصوص احداث کارخانه فرو آلیاژ و کورد وایر) کوردوایر روشی است که در آن پودر گرانوله فروسیلیکومنیزیم در داخل غلافی از ورق استیل پر می شود( با ظرفیت سالیانه 41000 تن به امضاء دو طرف رسید.

وی افزود: طی این قرارداد زمین مورد نیاز پروژه جا نمایی و به سرمایه گذار تحویل داده شد.

ساخت داخل و کاهش واردات

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت: با احداث و بهره برداری از این واحد، بخشی از فرو آلیاژ و کورد وایر مصرفی مورد نیاز که هم اکنون از طریق واردات تامین می شود، در داخل کشور تولید خواهد شد. خلج تهرانی افزود: این کارخانه امکان تولید انواع فروآلیاژ نظیر فروسیلیکون، فرومنگنز، فروکروم و فرو سیلیس را فراهم خواهد کرد.

منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس واقع در بندر عباس، نخستین منطقه ویژه وابسته به ایمیدرو است که که با ارایه امکانات زیربنایی همچون برق،‌گاز، آب و تاسیسات بندری شرایط رشد سرمایه گذاری و تولید در بخش صنایع معدنی را فراهم آورده است.

 
 

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...