رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

تولید ۴ برابری سرب نخلک با حضور بخش خصوصی


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

تهیه و تولید از نتایج واگذاری مجتمع های معدنی به بخش خصوصی خبر داد:

تولید ۴ برابری سرب نخلک با حضور بخش خصوصی

شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از تولید ۴ برابری کنسانتره مجتمع سرب نخلک با حضور بخش خصوصی خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، ابوطالب اشکوری مدیر نظارت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با بیان این مطلب گفت: مجتمع سرب نخلک قبل از واگذاری به بخش خصوصی، سالانه ۱۸۰۰ تن کنسانتره تولید می کرد اما این رقم پس از واگذاری، به ۸۰۰۰ تن افزایش یافت.

 

وی افزود: پیش از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی، ۱۵۰ نفر نیروی شاغل در مجتمع سرب نخلک داشتیم، اما بعد از واگذاری، تعداد نیروی شاغل، بیش از ۲ برابر افزایش یافت.

 

مدیر نظارت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خاطر نشان کرد: احداث واحد های تولید کنسانتره و شمش سرب، ازجمله برنامه های در دست اقدام این مجتمع است که توسط راهبر محقق خواهد شد.

 

افزایش تولید و اشتغال فروکروم جغتای پس از واگذاری

 

اشکوری با اشاره به افزایش تولید مجتمع فروکروم جغتای بعد از واگذاری، گفت: میزان تولید سالانه فروکروم این شرکت پیش از واگذاری، ۹ هزار تن بود که پس از آن، به ۱۴ هزار تن افزایش یافت. به دنبال واگذاری، نیروی انسانی نیز افزایش یافت.

 

وی ادامه داد: برنامه ریزی برای تولید ۲۵ هزار تن فروکروم (ظرفیت اسمی کارخانه)، از جمله برنامه های در دست اقدام مجتمع فروکروم جغتای است. همچنین، ساخت ۲ کارخانه تولید فرو سیلیس به ظرفیت هر کدام ۲۵ هزار تن، از دیگر برنامه های در دست اقدام این مجتمع است.

 

برنامه واگذاری سنگ آهک پیربکران و زغال سنگ گلندرود

 

مدیر نظارت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با اشاره به افزایش تولید و اشتغال شرکت های تابعه پس از واگذاری همچون فسفات اسفوردی و نفلین سینیت، تصریح کرد: در سال ۹۸، برنامه واگذاری مدیریت و راهبری مجتمع های سنگ آهک پیربکران و زغال سنگ گلندرود به بخش خصوصی را داریم.
 
 

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...