رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده ماسه های سیلیسی در کشور هستیم/ خبر خوشی در راه است


 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

فریبرز زارعی مدیرعامل شرکت تامین ماسه ریخته گری در مصاحبه تصویری با معدن نیوز این شرکت با داشتن نزدیک به با بیان اینکه این شرکت با بیش از ۴۷ سال سابقه در زمینه تولید ماسه های سیلیسی آرایشی و مهندسی شده و دارا بودن معادن سیلیس در کشور فعال است گفت: با تولید ماسه های صنعتی و ریخته گری در تامین نیاز صنایع ریخته گری و برخی از صنایع وابسته از جمله صنایع مربوط به سند بلاست و تصفیه آب و نیز بعضی از صنایع وابسته به محصولات نفتی و پتروشیمی مشغول به فعالیت می باشد.

فریبرز زارعی مدیرعامل شرکت تامین ماسه ریخته گری در مصاحبه تصویری با معدن نیوز این شرکت با داشتن نزدیک به با بیان اینکه این شرکت با بیش از 47 سال سابقه در زمینه تولید ماسه های سیلیسی آرایشی و مهندسی شده و دارا بودن معادن سیلیس در کشور فعال است گفت: با تولید ماسه های صنعتی و ریخته گری در تامین نیاز صنایع ریخته گری و برخی از صنایع وابسته از جمله صنایع مربوط به سند بلاست و تصفیه آب و نیز بعضی از صنایع وابسته به محصولات نفتی و پتروشیمی مشغول به فعالیت می باشد.

زارعی افزود: این شرکت با داشتن بیش از 80 هکتار از معادن سیلیسی از بزرگترین شرکت های معدنی در تولید ماسه های سیلیسی است.

وی اظهار داشت: این شرکت با دارا بودن چیزی حدود 150 نفر نیروی شاغل در کارخانه واقع در فیروکوه توانسته، به بسیاری از شرکت هایی که در زمینه ریخته گری چدن و فولاد مشغول به کار هستند فروش داشته باشد و محصولات مورد نیازشان را تامین نماید.

https://www.madannews.com/Fa/News/443902/

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...