رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

تامین عمده شن سیلیس استخر


admin
 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

spacer.png

سیلیس آزاد در طبیعت به صورت بلورین ، بلور مخفی و بلور مخفی آبدار وجود دارد. کوارتز یکی از پلی مورف های سیلیس می باشد. این تولید سیلیس در فشار و درجه حرارت معمولی پایدار است. به همین دلیل سیلیس ازاد در طبیعت بیشتر به صورت کوارتز پیدا می شوند. فروش سیلیس از طریق سایت های گوناگونی قابل خرید است.

سیلیس بیشترین بیشترین ترکیب اکسیدی موجود در پوسته زمین است. شن سیلیس استخر در تصفیه یکی از متوال ترین و پر کاربردترین دستگاه ها فیلتر شنی است. اساس کار این فیلتر شنی ها از طبیعت الهام گرفته شده. در طبیعت آب با عبور از لایه های مختلف خاک تصفیه می گردد.در فیلتر های شنی عمودی آب با عبور از بستر فیلتر که معمولا از جنس سیلیس می باشد ذرات معلق خود را در لا بلای حفره های موجود در بستر جا گذاشته و آب زلال در پایین فیلتر جمع آوری می شود.البته باید توجه داشت که فیلتراسیون در فیلتر های شنی عمودی فقط یک فرایند فیزیکی بوده و فقط می تواند باعث حذف کدورت ناشی از حضور مواد معلق در اب شود.بعد از گذشت مدتی از عملکرد فیلتر، فیلتر های شنی نیاز به شستوشوی معکوس دارند. سیلیس نامی است که به گروه مواد معدنی تشکیل شده از سیلیکون و اکسیژن اتلاق می شود.

spacer.png

سیلیس در صنایع تصفیه آب و فاضلاب در دانه بندی های مختلف بر حسب میلی متر جهت پایین بردن کدورت آب و زلال سازی در فیلتر های شنی در چند لایه استفاده می شود .

روش استفاده سیلیس در مخازن فیلتر های شنی به صورت زیر است: سیلیس داخل مخازن فیلتر شنی در 3 تا 6 لایه نسبت به اندازه و ساختار مخزن فیلتر تصفیه آب ریخته می شود که از ریز ترین سایز سیلیس از بالای مخزن و به درشت ترین سایز در پایین مخزن ختم می گردد.

برخی سیلیس هت در هنگام پر کردن مخازن نیاز به شست و شو نداشته و بعد از اب بندی دریچه مخزن با خیال اسوده می توان سیستم تصفیه را راه اندازی کرد.

 

ویژگی بهترین نوع شن سیلیس استخر

spacer.png

 استفاده از سیلیس برای تصفیه آب باعث

  1. صرفه جویی در اب و مواد شیمیایی ضدعفونی کننده است.
  2. آسان تر کردن فرآیند فیلتراسیون است.
  3. کاهش اثرات زیست محیطی است.
  4. کاهش مصرف انرژی برق به مقدار55درصد است.
  5. کاهش مصرف آب به مقدار سی و پنج درصد است
  6. کاهش مصرف مواد شیمیایی تا چهل درصد است .
  7. بهبود کیفیت و شرایط بهداشتی آب است.

قیمت تولیدی شن سیلیس استخر عمده

spacer.png

 قیمت تولیدی شن سیلیس با توجه به کیفیت های گوناگونی که دارد قابل تغییر است و با توجه به نیاز و کاربرد و سرمایه خریدار می توان قیمت های گوناگون را پیدا و خریداری کرد.

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...