رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

کربنات کلسیم در جدول


admin
 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

spacer.png


    جواب کربنات کلسیم در حل جدول

کربنات کلسیم در جدول کاربرد زیادی دارد. کَرْبُناتِ کَلْسیُم دارای نام های مختلفی است و به همین دلیل با اسامی گوناگون شناخته می شود. کربنات کلسیم  یک ماده معدنی فراوان و پرکابرد است که در ساخت و تولید بسیاری از محصولات صنعتی و روزمره استفاده می شود. کلسیم کربنات به زبان انگلیسی Limestone هم نام دارد به همین خاطر در فارسی آن را لایم استون یا با معادل فارسی سنگ آهک می شناسیم. دلیل این نام گذاری این است که بعضی از انواع کربنات کلسیم حاوی مقادیر زیادی آهک است.

انواع دیگری از سنگ های معدنی مانند سنگ مرمر ، سنگ گرانیت و گچ هم جزء خانواده سنگ های کربنات کلسیم هستند اما هر کدام تفاوت هایی با هم دارند.
قرص کلسیم هم از کربنات کلسیم تولید می شود و می تواند کلسیم مورد نیاز بدن انسان را تامین نماید.

انواع مختلفی از کربنات کلسیم هم وجود دارد که برای آشنایی با اسامی کربنات کلسیم در جدول باید انها را بشناسیم. از آن جمله می توان به کربنات کلسیم پوشش دار اشاره نمود که با نام کربنات کلسیم کوتد معروف است.

اسامی لاتین کربنات کلسیم : CaCO3 – Calcium Carbonate – Limestone

اسامی فارسی کربنات کلسیم : لایم استون – سنگ آهک – گچ – مرمر

spacer.png

سخن پایانی

تولید و فروش کربنات کلسیم درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید محصول، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید کربنات کلسیم و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...