رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

صادرات سیلیس میکرونیزه آذرین پودر الماس همدان


admin
 اشتراک گذاری

پست های پیشنهاد شده

اولین اصل برای رونق اقتصادی تهیه محصولی با کیفیت است ک رضایت عموم را جلب کند و از طرفی علاوه بر برطرف کردن نیاز های مردم و شرکت ها و صنعت های کشور خود سبب شود تا دیگر کشور ها از این محصول برای خود و شرکت ها و صنعت هایشان خریداری و استفاده کنند و مشتری ثابت شما شوند پس باید محصول به شکلی تولید و بسته بندی شود که امکان صادر کردمن ان را هم داشته باشد.

شرکت آذرین پودر الماس همدان به دلیل کیفیت بالا و بسته بندی فوق العاده ای که دارد سبب شده تا در صادرات خود شرکتی موفق باشد و مشتریان زیادی را جذب خود کند زیرا برای هر صنعت سیلیس پودری مخصوص همان را تهیه می کند و بسته بندی ها با وزن ها و دانه بندی مناسب هر صنعت را تهیه می کند و عرضه می کند .

سیلیس مرغوب ویژه صادرات

از انجایی که نوع کیفیت سیلیس به نوع سنگ استخراج شده و شیوه اسیاب ان بستگی دارد تا سیلیس پودری با کیفیت بالا ارائه دهد و زمانیکه در استخراج و اسیاب ان کاملا موفق باشد و بتواند توسط اسیاب ها انواع دانه و مش ها را برای هر نوع صنعتی تهیه کند در صادر کردن ان می تواند بسیار موفق و پر در امد و پر کاربرد باشد .

محصولات صادراتی پودر سیلیس میکرونیزه

سیلیس میکرونیزه آذرین پودر الماس همدان

سیلیس میکرونیزه سیلیسی است که ریزدانه های ان ۲۰ میکرون است و بخاطر ویژگی های بالا و خاصیت هایی که به صنعت مربوطه می ده باعث شده تا صادرات موفقی داشته باشد

سیلیس آنتراسیت و کربن اکتیو

زغال سخت، سیاه و براقی که مرغوبترین کیفیت را دارد یعنی شامل کمترین مقدار آب و مواد فرار و بیشترین محتوی کربن است و با شعله کوچک و آبی‌رنگ و بدون دود می‌سوزد. آنتراسیت آخرین فراورده تغییر و تبدیل مواد گیاهی از طریق مراحل زغال نارس، لینیت و زغال بیتومینه است.

spacer.png

انتراسیت اغلب به عنوان زغال سنگ نامیده می شود و دارای یک بلور متالستیک است که دارای کربن بالا و ناخالصی کمتر و تراکم پذیری بالا است و جز بهترین نوع زغال است که با افزودن سیلیس علاوه بر خاصیت های خود انتراسیت خاصیت های سیلیس هم اضافه می شود و محصولی عالی برای تولید انواع مواردی است که نیاز به زغال سنگ دارد.

سیلیس تصفیه آب

امروزه در فیلتر های ابی به جای استفاده از خاک از سیلیس استفاده می کنند زیرا خاصیت جرم گیری بالا و خاصیت پاکسازی دارد و ابی بدون مواد غیر الی تهیه می شود بنابراین صادرات موفقی دارد زیرا تصفیه ابی بدون خطا است.

سیلیس فیلتر شنی

در انواع تصفیه اب ها در محلی که اب تصفیه می شود از فیلتر شنی استفاده می کنند و چون سیلیس در اسیاب های مختلف با ریز دانه های مختلفی در اندازه و قطر های متفاوتی تولید می کنند می توان جایگزین شن در فیلتر های شنی شود و کارایی بیشتر و مفید تری برای تصفیه اب داشته باشد از این رو صادرات بالا و موفقی دارد.

 

همانظور که می دانید سیلیس در سه درجه کیفی ارائه می شود که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارد و می تواند نیاز های هر صنعتی را برطرف کند:

۱- سیلیس ممتاز که در درجه ی خلوص بالای ۹۹ درصد تولید می شود که از نظر چسبندگی و مقاومت و استحکام در درجه بالایی قرار دارد و از غلظت بالایی تهیه شده است

 

۲- سیلیس درجه یک که در درجه ی خلوص بالای ۹۸ درصد تولید می شود که از نظر چسبندگی و مقاومت و استحکام در درجه متوسطی قرار دارد و غلظت ان متوسط است

 

۳- سیلیس درجه دو که در درجه ی خلوص بالای ۹۵ درصد تولید می شود و مقدار چسبندگی و مقاومت و استحکام ان پایین است و در درجه ی پایینی قرار دارد.

 

از انجایی که سیلیس در سه درجه متفاوت تولید می شود هر صنعت بسته به نیاز خود و توقعی که از مقدار چسبندگی و مقاومت و استحکام دارد بر اساس ان تهیه می کند و صادرات ان هم بر همین اساس رو به بالا است.

سیلیس سند بلاست

فرایندی است که در ان سند بلاست مانند ریز دانه های سیلیس بر روی فولاد پاشده می شود .

حال سوال این است که نقش سیلیس در اینجا چیست از انجایی  که سیلیس خاصیت پوشش دارد زمانی بر روی فلزاتی مانند فولاد پاشیده می شود خاصیت رنگ زدایی ماسه زدایی و رنگ برداری سطوح داخلی و خارجی قطعات، تمیز کاری انواع قالبهای صنعتی، زبر کردن سطوح قطعات جهت بهینه انجام شدن عملیات لعاب کاری و تفلون کاری برای ماندگاری و کیفیت بهتر .

اماده کردن سطوح قطعات جهت انجام انواع ابکاری صنعتی، تزئینی یا رنگ، حک کردن نوشته و نقش های مختلف و گودبرداری و یا برجسته کاری انها بر روی سطوح شیشه ای، چوب، mdf، کاشی و سرامیک، طلق که بیشتر برای انجام امور تجاری و تبلیغاتی و تزینات دکور استفاده می باشد، از موارد استفاده سندبلاست است.

خرید سیلیس میکرونیزه

تولید و فروش سیلیسدرجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید محصول، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • admin عنوان را به صادرات سیلیس میکرونیزه آذرین پودر الماس همدان تغییر داد
 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...