رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

پست های پیشنهاد شده

شن و ماسه سیلیسی ممتاز سیلیس

 ماسه سیلیکا یا شن و ماسه سیلیسی شرکت آذرین پودر الماس همدان می توانید هر دو شن و ماسه سیلیسی درجه یک را مستقیم از معدن اختصاصی شرکت توزیع و تهیه کنید. شن و ماسه این شرکت دارای مش بندی و کیفیت سیلیسی درجه بالایی است و کیفیت مطلوبی را در میان معادن مجاورفراهم می آورد .

 

موارد استفاده شن و ماسه سیلیسی

شن و ماسه سیلیکا یا سیلیسی در بسیاری از صنایع ای نظیر شیشه سازی و ساخت و سازهای صنعتی گرفته تا اوقات فراغت و سوارکاری مورد استفاده قرار می گیرد. ما می توانیم محصولاتی را برای کاربردهای مختلف تهیه کنیم و همچنین قادر خواهیم بود مخلوط شن و ماسه خاک را برای نیازهای خاص مورد نیاز تنظیم و فرآورده کنیم.

spacer.png

ماهیت ظاهری سیلیس ممتاز سیلیس

رنگ شن و ماسه ما از نارنجی و قهوه ای تا طلای روشن متناسب با نیاز شما و همچنین بودجه متفاوت است. ما همچنین می توانیم سنگ ماسه و سنگ آهن را با توجه به سفارش تهیه کنیم. شن بسته بندی های شن و ماسه و انواع سیلیس و دولومیت شرکت ممتاز سیلیس قبلا به صورت قله ای ارسال میشد و در حال حاظر با توجه به سفارش مشتری هم به صورت فله ای و هم کیسه های مخصوص جامبو یا اختصاصی بسته بندی و ارائه می گردد.

 

چرا شن و ماسه سیلیس آذرین پودر الماس همدان

مشتریان ما از غرب تا شرق ایران و حتی کشورهای حوزه خلیج فارس ما را به عنوان شرکتی مکانیزه و بروز در همدان و در نهایت در ایران  به عنوان اولین تولید کننده سیلیس مرعوب می شناسند و این امر بسیار حائز اهمیت است.

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...