رفتن به مطلب
انجمن صنایع معدنی ایران

پست های پیشنهاد شده

سیلیس میکرونیزه خط تولید ژل سیلیکا آمورف مصنوعی میکرونیزه شده است. در این مقاله به این موضوع می پردازیم که پودر سیلیس میکرونیزه با چه واحدی اندازه گیری می شود. این ماده بسیار متنوع است و می تواند در بسیاری از صنایع از جمله رنگ و روکش ، پلاستیک ، جوهر و چسب و سیلانت استفاده شود. یک عامل عالی برای پوشش دادن و محافظت از فیلم پلیمری است. با حجم متغیر منافذ، اندازه و چگالی ذرات ، به طور گسترده ای در صنایع کاغذ و جوهر برای بهبود پذیرش و سایر پوششهای کاربردی کاربرد دارد. برای خرید سیلیس و خرید پودر میکرونیزه با کیفیت می توانید به شرکت آذرین پودر الماس همدان مراجعه کنید.

پودر سیلیس میکرونیزه چگونه و با چه واحدی اندازه گیری می شود ؟

پودر سیلیس میکرونیزه را با واحد میکرون که در حدود یک هزارم میلی متر است، اندازه گیری می کنند. البته دانه بندی پودر های میکرونیزه با مش سنجیده می شود.

مش استانداری است که برای توضیح و شرح اندازه و دانه بندی پودر ها  و بطور خاص پودر میکرونیزه در سالهای ۱۹۸۶-۱۹۸۷ بوجود آمد و بر اساس انالیز های آزمایشگاهی و نمونه برداری از پودر ، توزیع ذرات موجود در آن پودر اندازه گیری میشود و بر اساس اکثریت اندازه ذرات موجود در پودر شاخص مش برای نشان دادن کیفیت پودر کاربرد دارد.

در سال ۱۹۸۷ برای اندازه گیری و دانه بندی پودر های میکرونیزه، استانداردی به وجود آمد به نام مش، که اندازه گیری آن به این صورت است:

بر اساس انالیز های آزمایشگاهی و نمونه برداری از پودر ، توزیع ذرات موجود در آن پودر اندازه گیری میشود و بر اساس اکثریت اندازه ذرات موجود در پودر شاخص مش برای نشان دادن کیفیت پودر کاربرد دارد.

در علم خاک شناسی، مش به معنی دانه بندی خاک مورد نظر برای الک کردن می باشد. به این صورت که اندازه ذرات خاک مورد نظر برای گذر از الک مورد نظر را مش می نامند

و یک توده خاک یا پودر ترکیبی از دانه بندی های متفاوت است که شامل توزیعی از اندازه های متفاوت است . بعنوان مثال یک کیلوگرم از یک پودر میتواند ۶۰ درصد زیر ۱۰ میکرون باشد و مابقی آن بالای ۱۰ میکرون باشد. لازم به ذکر است که مش، به تعداد مربع الک در یک اینچ اطلاق می شود.

spacer.png

فروش سیلیس میکرونیزه

شرکت آذرین پودر الماس همدان تولید کننده سیلیس دانه بندی و پودر سیلیس خالص با کیفیت بسیار بالا در استان همدان که تولید کننده سیلیس فوق ممتاز، سیلیس ممتاز و سیلیس میکرونیزه می باشد، محصولات سیلیس و اطلاع از آخرین قیمت آن را در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده است. برای خرید سیلیس و خرید و اطلاع از قیمت پودر میکرونیزه می توانید به سایت آذرین پودر الماس همدان مراجعه کنید.

سخن پایانی

تولید و فروش سیلیس درجه یک و با کیفیت دارای مراحل زیادی بوده و باید فرآیند تولید آن توسط شرکت‌ها به خوبی انجام شود. اهمیت بروزرسانی دستگاه‌های موردنیاز جهت تولید این ماده معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت آذرین پودر الماس همدان افتخار دارد که توانسته است، بخش عمده ای از فروش این محصول را، چه در داخل کشور و چه کشورهای مجاور و همسایه بر عهده گیرد. مشاوره و راهنمائی در خرید و قیمت سیلیس، تولید و فروش مواد معدنی (سیلیس ،کربنات کلسیم، دولومیت، فلدسپات) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برای خرید سیلیس و سایر محصولات و مواد معدنی این شرکت با کارشناسان ما یا شماره واتس اپ 09188125088 تماس بگیرید و یا از طریق فرم خرید سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...